Language: pl | en | ru | de      

Witamy na stronie CEBEA BOCHNIA

Dowiedz się więcej cebea bochnia

Zakład ten posiada ponad 35-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek.

NOWOŚCI W OFERCIE

zobacz wszystkie cebea bochnia
Najczęściej przeglądane
Newsletter

Witryny i lady chłodnicze

Firma CEBEA to wiodący w branży producent urządzeń chłodniczych, które doskonale sprawdzają się jako wyposażenie sklepów spożywczych, hipermarketów oraz innych obiektów gastronomicznych. Wystawy z ladami chłodniczymi są również bardzo popularne w cukierniach i kawiarniach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie witryny chłodnicze zostały wyposażone w niezwykle wydajne i niezawodne agregaty o wysokiej klasie energooszczędności. Nasze urządzenia chłodnicze umożliwiają także komponowanie stoisk z agregatami wewnętrznymi bądź zewnętrznymi.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie współczesnych konsumentów dostarczamy lady chłodnicze w wielu ciekawych modelach z prostą lub giętą szybą. Dzięki temu nasze witryny chłodnicze posiadają estetyczny wygląd i skupiają uwagę klientów na ich zawartości. Dostępne w naszej ofercie lady chłodnicze zapewniają także odpowiednie warunki do przechowywania artykułów spożywczych. Produkty przechowywane przy wykorzystaniu witryn chłodniczych zachowują świeżość na dłużej i nie tracą wartości odżywczych. Każda dostępna w naszej ofercie lada chłodnicza pozwala także we właściwy sposób wyeksponować wszystkie artykuły spożywcze.