Wyposażenie dla gastronomii Zielona Góra

Inwestycja w dobrej jakości wyposażenie sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych daje gwarancję świeżości. Szukając funkcjonalnego wyposażenia w Zielonej Górze, warto skontaktować się z ZPD Cebea. Mamy przeszło 40-letnie doświadczenie w branży, a z naszych urządzeń korzystają firmy w różnych zakątkach kraju.

Wyposażenie gastronomiczne z naszego asortymentu

W zależności od tego, czy potrzebna jest aranżacja piekarni, cukierni, sklepu mięsnego bądź spożywczego, innego typu wyposażenie znajdzie swoje zastosowanie. Ponieważ mamy duże doświadczenie w branży, zadbaliśmy o to, by można było znaleźć coś do każdego lokalu. W sprzedaży są zarówno urządzenia grzewcze, jak i chłodnicze. Dostępne są:

– witryny i lady chłodnicze
– witryny cukiernicze
– witryny sałatkowe
– witryny grzewcze
– regały chłodnicze
– regały piekarnicze
– szafy chłodnicze
– dystrybutory do lodów

W ramach poszczególnych kategorii znajdują się modele różniące się między sobą pod względem wielkości, parametrów i designu. Są urządzenia, jakie z łatwością da się wykorzystać w niewielkim pomieszczeniu i takie, które znajdą swoje zastosowanie w magazynie. Mając do dyspozycji tak szerokie spektrum możliwości, łatwo dobrać wyposażenie idealnie komponujące się z wystrojem, a przy tym pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Meble marki ZPD Cebea – dlaczego warto w nie zainwestować?

Pozytywne opinie, a także wieloletnia obecność firmy na rynku to najlepsze świadectwo niezawodności wyposażenia sklepów. Oprócz tego, że urządzenia chłodnicze i grzewcze trafiają nie tylko do sklepów i lokali gastronomicznych w Polsce, ale też do innych krajów. Logo można znaleźć na urządzeniach m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i na Bliskim Wschodzie. Podczas produkcji stosujemy wysokiej jakości podzespoły i korzystamy z nowoczesnych technologii.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyposażenia dla różnych rodzajów sklepów, dostosowując ofertę do unikalnych potrzeb poszczególnych branż. U nas można zamówić:

  • wyposażenie dla delikatesów,
  • wyposażenie dla gastronomii,
  • wyposażenie dla piekarni,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
  • wyposażenie dla sklepu spożywczego,
  • wyposażenie magazynów gastronomicznych.

 

Regały, witryny i szafy chłodnicze naszej produkcji są funkcjonalne i estetyczne. Pozwalają na łatwy dostęp do przechowywanych produktów spożywczych i pozwalają je dobrze wyeksponować.