Wyposażenie dla gastronomii Kraków

ZPD Cebea oferuje nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie gastronomiczne sklepów spożywczych w Krakowie

Jeśli szukasz wyposażenia sklepu, które odznacza się wysoką estetyką oraz jest wyjątkowo wytrzymałe, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Wykonujemy solidne wyposażenie gastronomiczne sklepów w Krakowie, w tym między innymi:

  • wyposażenie dla delikatesów,
  • wyposażenie dla piekarni,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
  • wyposażenie dla sklepu spożywczego.

Produkowane przez nas wyposażenie dla gastronomii jest atrakcyjne i ułatwia dostęp do produktów, co zachęca Klientów do dokonywania zakupów w danej placówce. Nasze wyposażenie magazynów gastronomicznych i sklepów wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia nawet w obliczu intensywnej eksploatacji.

 

Regały chłodnicze do sklepu – skorzystaj z naszej szerokiej oferty

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów, działamy kompleksowo, dlatego wykonujemy również pojemne i solidne witryny chłodnicze oraz lady sklepowe. Możesz u nas kupić:

  • witryny cukiernicze,
  • witryny sałatkowe,
  • regały chłodnicze.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na witryny grzewcze, czy w kręgu Twojego zainteresowania są lady chłodnicze do sklepu, w każdym przypadku zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także sprawną realizację usług. Zlecenia realizujemy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Wyposażenie dla gastronomii: piekarni, sklepu mięsnego, magazynów, sklepu spożywczego

Nasze regały sklepowe czy szafy chłodnicze to świetny sposób na odpowiednie wyeksponowanie produktów sprzedawanych w Twoim sklepie i zachęcenie Klientów do dokonywania zakupów. Produkujemy regały oraz szafy chłodnicze, które wyróżniają się ergonomią i estetyką, od razu rzucając się w oczy swoim atrakcyjnym wyglądem. Oferujemy również funkcjonalne regały piekarnicze i dystrybutory do lodów. Nasze meble do sklepu spożywczego staną się istotnym elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy, przyczyniając się do zwiększenia liczby Klientów i wzrostu poziomu osiąganych zysków.