Wyposażenie dla gastronomii Lublin

Profesjonalne wyposażenie gastronomiczne sklepów – Lublin i okolice

Szukasz firmy, która dostarcza wyposażenie sklepów spożywczych z Lublina? Sprawdź ofertę dostawcy, który działa na rynku od 1981 roku. Oferujemy profesjonalne wyposażenie gastronomiczne sklepów. Posiadamy zróżnicowany asortyment. Nasi specjaliści udzielają wsparcia w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

Działamy w sposób kompleksowy. Realizujemy zlecenia dla firm o różnej charakterystyce. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb.

Oferujemy:

  • witryny chłodnicze
  • lady chłodnicze
  • regały chłodnicze
  • szafy chłodnicze
  • witryny cukiernicze
  • regały piekarnicze
  • witryny sałatkowe
  • witryny grzewcze

W sposób elastyczny dostosowywujemy się do oczekiwań naszych Klientów. Potwierdzeniem tego jest nasze bogate portfolio dotychczasowych realizacji.

Witryny chłodnicze i grzewcze – kompleksowa oferta dla sektora spożywczego z Lublina i okolic

W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie i najlepszej jakości materiały. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom wydajne rozwiązania, które zapewniają efektywną pracę przy relatywnie niskich kosztach eksploatacji. Dysponujemy ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń chłodniczych. Dbamy o niezawodność i estetykę projektowanych rozwiązań. Rozumiemy, że wyposażenie sklepów spożywczych ma nie tylko zabezpieczać produkty, ale także odpowiednio prezentować je potencjalnym kupującym. Dlatego projektując witryny chłodnicze i lady chłodnicze, dbamy także o aspekt wizualny.

Wszystkie regały chłodnicze i regały piekarnicze dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy jakościowe. To zapewnia ich długotrwałe i niezawodne działanie. Duży wybór modeli pomaga skompletować wyposażenie sklepów spożywczych dopasowane do specyfiki danego punktu.

Nasze lady chłodnicze i witryny chłodnicze zapewniają optymalne warunki do przechowywania produktów  mięsno-wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów,mrożonek.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę wyposażenia gastronomicznego sklepów na terenie Lublina.

Sprawdź jakie mamy meble sklepowe