Meble sklepowe – Lublin

Wyposażenie dla gastronomii – Lublin i okolice

Głównym aspektem działalności naszej firmy jest wyposażenie dla gastronomii. Od 1981 roku specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży tego typu rozwiązań. Największym atutem naszej firmy jest kompleksowość obsługi. Tworzymy zespół specjalistów z doświadczeniem, którzy obsługują firmy działające w sektorze spożywczym. Na koncie mamy wiele realizacji dla Klientów z Lublina i okolic.

Dbamy o maksymalne zróżnicowanie gamy produktów. W naszym asortymencie dostępne są  m.in.:

  • meble sklepowe,
  • lady sklepowe,
  • regały sklepowe.

Niezależnie od specyfiki sklepu i rodzaju asortymentu, jesteśmy w stanie dostarczyć wyposażenie dopasowane do konkretnych potrzeb. Projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb dużych sklepów oraz lokalnych punktów gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziesz także wysokiej klasy dystrybutory do lodów. Oferujemy również wyposażenie magazynów gastronomicznych.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu nasze lady chłodnicze do sklepów oraz meble sklepowe są funkcjonalne i nienaganne estetycznie. Rozumiemy, że regały sklepowe mają także przyciągać wzrok Klientów i odpowiednio prezentować cały asortymenty. Dlatego staramy się dostarczać meble sklepowe skrojone na miarę potrzeb.

Nowoczesne meble sklepowe

Na terenie Lublina i okolic obsługujemy różnego rodzaju firmy działające w branży gastronomicznej. Dostarczamy m.in.:

  • wyposażenie dla delikatesów,
  • wyposażenie dla piekarni,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
  • wyposażenie dla sklepu spożywczego.

Doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby Klientów, dlatego oferujemy szeroki wybór modeli i rozwiązań w zakresie mebli sklepowych. Nasi doświadczeni specjaliści służą fachowym doradztwem, pomagając w wyborze optymalnego wyposażenia dla danego punktu handlowego. Doradzamy w kwestii doboru mebli, które najlepiej zaprezentują oferowany asortyment i pozwolą na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

Wszystkie meble sklepowe dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Dysponujemy także rozwiniętą siecią dystrybucji naszych produktów na obszarze całego kraju. Zapewniamy sprawną realizację zamówień na terenie Lublina i okolic.

Postaw na sprawdzone wyposażenie dla gastronomii. Zadbaj o optymalne warunki przechowywania i najlepszą prezentację oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz jakie wyposażenie gastronomiczne oferujemy