PORÓWNUJESZ: produktów
BIP facebook PL EN RU
Strefa Dystrybutora

Z. P. D. CEBEA Sp. z o. o. Producent urządzeń chłodnicznych

 

... posiada ponad 35-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek.

 

W 1981 roku CEBEA przejęło Zakład Budowy Prototypów i Urządzeń Chłodniczych w Bochni i utworzyło Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA. Po 24 latach na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 stycznia 2015 roku w sprawie włączenia Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Budowy Urządzeń Chemicznych "CEBEA" do Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA od 1 lutego 2015 roku przyjął nazwę Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Zakład Produkcji Doświadczalnej "CEBEA" w Bochni i został przyłączony do Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

                                                                                                                                                                                                 

Obecnie Firma przeszła przekształcenie na spółkę prawa handlowego i od 1.09.2016 oficjalnie zyskała status Spółki z ograniczona odpowiedzialnoiścią, o pełnej nazwie Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA Sp. z o. o.  

 

Stosowane w produkcji nowoczesne technologie, materiały i podzespoły chłodnicze, zdobyte doświadczenie oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów, jak i sukcesywne powiększanie asortymentu wyrobów, pozwoliły stworzyć ofertę urządzeń chłodniczych o wysokim poziomie wzornictwa, jakości, technologii i zabezpieczeniu serwisowym na terenie całego kraju.

 

Priorytetem dla Firmy we współpracy z partnerami jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, funkcjonalnych, estetycznych, odpowiadających potrzebom każdego segmentu rynku - oraz stworzenie korzystnych warunków handlowych.

 

CEBEA stworzyło szeroką i kompetentną sieć dystrybucji produktów na terenie całego kraju, jak również na rynkach europejskich. Logo naszej firmy widoczne jest w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Słowacji, Czechach, Rumunii, Ukrainie, Kanadzie oraz na rynkach krajów arabskich.